Inštrukcie na používanie Prostaffect

Návod na použitie kapsúl Prostaffect

Prostaffect je úplne nové riešenie na podporu zdravia prostaty na Slovensku. Na digitálny trh ho dodal jeho pravdepodobný výrobca na jar 2020. Je známe, že väčšina uvedených zložiek významne zvyšuje prácu mužských genitourinárnych a reprodukčných systémov. Výrobca tiež opakovane uviedol, že zlepšuje aj správne fungovanie prostaty. Potvrdzuje to aj väčšina dostupných recenzií zákazníkov a recenzií na fórach intimity online. Komentáre, recenzie a názory sú väčšinou pozitívne. Nezahŕňajú žiadne závažné sťažnosti týkajúce sa výskytu negatívnych vedľajších účinkov, alergických reakcií alebo iných kontraindikácií. Ale pre správny účinok je potrebné kapsuly používať striktne podľa pokynov.

Pokyny na správne použitie kapsúl Prostaffect

Prostaffect je kapsula s inovatívnym vzorcom, ktorá kombinuje dary prírody s modernou vedou. Mali by sa konzumovať raz denne, najlepšie pol hodiny pred plánovaným jedlom. Odporúča sa piť kapsuly s veľkým množstvom vody. Príznaky bolesti zmiznú po prvom týždni používania. Na hlbšiu akciu si budete musieť počkať dlhšie. Závisí to od závažnosti ochorenia, ako aj od individuálnych stavov tela.

Nie je nič jednoduchšie ako denné užívanie kapsúl na zvýšenie mužského libida Prostaffect. Sú pokryté tenkým filmovým povlakom, ktorý ľahko ovplyvňuje gastrointestinálny systém. Jediná vec, ktorú pomenovaný výrobca Prostate Solution Better Performance používateľom pravdepodobne odporúča, je postupovať podľa pokynov na použitie. Boli zostavené vo forme rozsiahleho sprievodcu používaním a aplikáciou. Nádobu s výrobkom skladujte na suchom a chladnom mieste. Nemal by byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu.

Ako správne používať výrobok? Existujú tri ľahké kroky.

Pokyny na použitie kapsúl
Krok 1 Krok 2 Krok 3
Neprekračujte 2 (dve) kapsuly denne. Urobte to asi 30 minút pred pravidelným jedlom! Nezabudnite zostať fyzicky aktívni, jesť zdravé jedlá prostaty a piť dostatok tekutín! Tento postup opakujte každý deň najmenej po celý kalendárny mesiac!

Celý priebeh užívania lieku je 30 dní (jeden kalendárny mesiac). V prípade potreby môžete po chvíli kurz prevencie opakovať.

Indikácie pre použitie

Príznaky prostatitídy sa zvyčajne vyvíjajú postupne a je možné ich zistiť dostatočne skoro. Stáva sa však, že zhoršenie zdravotného stavu príde náhle, vtedy máme akútnu prostatitídu. Ignorovanie všetkých príznakov môže prispieť k zhoršeniu kvality spermií, vzhľadu krvi v sperme a k významnému zníženiu sexuálnej túžby. Príznaky prostatitídy:

  • Inkontinencia moču.
  • Častý tlak na močový mechúr moču.
  • Horúčka a silné bolesti v perineu.
  • Dráždivá, pálivá bolesť pri močení.
  • Zväčšená prostata pri rektálnom teste.
  • Ťažkosti s dosiahnutím a udržaním erekcie.
  • Znížená kvalita sexuálneho života.
  • Predčasná ejakulácia.

Kontraindikácie pre použitie

Kapsuly nemajú kvôli svojmu prírodnému zloženiu žiadne kontraindikácie. Jedinou podmienkou, za ktorej nemôžete produkt používať, je individuálna intolerancia jednej zo zložiek.